Balmar Alternator 3.15" Dual Foot Saddle K6 Serpentine Pulley - 170A - 12V [XT-DF-170-K6]
Balmar
Width:
10.00 (in)
Height:
9.00 (in)
Depth:
10.00 (in)
Current Stock:
Adding to cart… The item has been added
Alternator 3.15" Dual Foot Saddle K6 Serpentine Pulley - 170A - 12V
Features:
  • 3.15" Dual Foot Saddle
  • K6 Serpentine Pulley
  • 170A
  • 12V
Specifications:
  • Voltage: 12v
  • Amperage: 170A