Victron ANL-Fuse 500A/80V (Package of 5) [CIP143500020]
Victron Energy
Adding to cart… The item has been added
ANL-Fuse 500A/80V (Package of 5)
Specifications:
  • Max Current Rating: 500 amps
  • Max Voltage Rating: 80 volts
  • Approximate Voltage Drop: 125mV
  • Cold resistance: 0,25 mΩ