Victron MIDI-Fuse 125A/32V (Package of 5) [CIP132125010]
Victron Energy
Adding to cart… The item has been added
MIDI-Fuse 125A/32V (Package of 5)
Specifications:
  • Max Current Rating: 125 amps
  • Max Voltage Rating: 32 volts
  • Approximate Voltage Drop: 60 mV
  • Cold Resistance: 0.30 mΩ